Akköy Köyü
Akköy Köyü Haber
 
Miniatürk ve Panorama 1453 Müze Gezimizin dördüncüsü derneklerarası işbirliğimizin diğer bir örneği oldu

26/02/2014 – 22:30 Derneğimiz ve Büyükşehir Belediyesince 4.sü organize edilen Miniatürk, Panorama 1453 müzeleri, İstanbul Halk Ekmek Fabrikası’nı kapsayan şehir içi müze gezimizin dördüncüsü Çanakçı Akköy Derneği ile Çanakçı ve Çevre Köyleri Derneği’nin işbirliği ile gerçekleşti.

26/02/2014 Perşembe günü gerçekleşen gezimiz sabah saat 09:30 da hareket eden otobüsle gezimizin ilk durağı olan İstanbul Halk Ekmek Fabrikası ziyaretiyle başladı.Daha sonra Miniatürk açık hava müzesi gezildi.Öğle yemeği arasından sonra Panorama 1453 müzesi gezildi.

Gezimizin Miniatürk  ayağında İst. Büyükşehir Bld. Başk. Kadir TOPBAŞ ili Beyoğlu Bld. Başk. A.Misbah DEMİRCAN’ın da tesadüfen bulunduğu ana denk gelmesiyle hemşehrilerimizin, kendileriyle sohbet etme hatıra fotoğrafı çektirme şansları oldu.

Gezimiz İBB rehberlik personeli Karabörk'lü hemşehrimiz Sevim Bebek rehberliğinde gerçekleşti.

Her iki dernekten üyelerin katılımı ile Akköy, Karabörk, Bakımlı, Kuzcaköy, Şadı mahallelerinden de katılımlarla gerçekleşen gezimizde hemşehrilerimiz arası kaynaşmanın güzel bir örneği oldu.Çok sayıda üyemizin katıldığı gezimiz saat 16:00 da otobüsümüzün kalkış noktasında sona erdi..
Yeni talep oluşması ve uygunluk durumuna göre müze gezilerimiz tekrarlanacaktır.
 
Hemşehrilerimiz arası kaynaşma örneği sergileyen her iki dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, ayrıca gezimize katılan hemşehrilerimize ve Büyükşehir Belediyesi’ne ayrı ayrı teşekkür ederiz.
 
Akköy Derneği Yönetim Kurulu
 

 

Resimlerin Devamı için resmin üzerine tıklayınız....

 
 
Adınız Soyadınız
E-posta
Yorum
Güvenlik Kodu
 
ZAP 22 Mart 2018 13:17:26

     
   
Akköy Köyü Haberlerı