Akköy Köyü
Akköy Köyü Haber
 
12. OLAĞAN KONGRESİ

 DEĞERLİ ÜYELERİMİZ. 2015 YILI MAYIS AYI İÇERİSİNDE ALMIŞ OLDUĞUMUZ DERNEĞİMİZİN YÖNETİMİNDE ARKADAŞLARIMLA BERABER SİZLERE VE HEMŞEHRİLERİMİZE LAYIKOLMAK YAPTIĞIMIZ ORGANİZASYONLARLA SİZLERLE  BİR ARADA OLMANIN GAYRETİ İÇİNDE OLDUK. BUNUN YANINDA YAPMAYI ARZU ETTİĞİMİZ FAKAT YAPAMADIĞIMIZ BİRÇOK PROĞRAMLARIMIZ OLMASINA RAĞMEN ÇEŞİTLİ SEBEPLERDEN DOLAYI BUNLARI GERÇEKLEŞTİRME FIRSATINIMIZ OLMAMIŞTIR . BİR YILDIR ŞAHSIMA AKLA MANTIĞA SIĞMAYAN İSTİNATLAR ATILARAK HAKKIMDA KARALAMA KAMPANYASI BAŞLATILMAK SURETİYLE YÖNETİM KURULU ARKADAŞLARIM İSTİFAYA ZORLANMIŞLARDIR.

 BU KONUDA BAŞARILI OLAMAYAN KİŞİLER BUNUNLA YETİNMEYİP SEÇİM ÇALIŞMALARINDA YANINDA OLDUĞUMUZ KENDİNE SONSUZ DESTEK VERDİĞİMİZ VEKİLİMİZ CEMAL ÖZTÜRK AĞBEYLE KENDİ YAKINLIKLARININDA AVANTAJINI KULKANARAK ARAMIZA GİRMİŞLER VE BİZİM KENDİSİYLE İRTİBAT KURMAMIZI ENGELLEMİŞLERDİR. BİZİM VEKİLİMİZE KARŞI OLMADIĞIMIZI SEÇİM ÇALIŞMALARINDA KENDİSİ İÇİN GEREKEN ÇALIŞMARI YAPTIĞIMIZIN HERKES TARAFINDAN BİLİNMESİNE RAĞMEN BİZLER VEKİLE KARŞIYMIŞIZ ALGISI OLUŞTURMAK SURETİYLE KÖYÜMÜZE YAPILACAK HİZMETLERİN YAPILMADIĞININ YAPILACAK OLAN HİZMETLERİN ÖNÜNDE BİZLERİN ENGEL TEŞKİLETTİĞİMİZİN DUYUMUNU ALMAKTAYIZ.

BU SÖYLEMLER BİZLERİ SONDERECE ÜZMÜŞTÜR. DERNEK  YÖNETİMİNİN KÖYÜMÜZLE İLGİLİ HERHANGİ BİR YAPTIRIM GÜCÜNÜN VE VAZİFESİNİN OLMADIĞINI , KÖYDEKİ YAPILACAK HİZMETLERİN MUHATABININ KÖYÜN MUHTARI VE İHTİYAR HEYETİ OLDUĞUNUN BİLİNMESİNDE FAYDA GÖRMEKTEYİZ. BİZLER GELECEK OLAN HİZMETLERDEN GURUR DUYACAĞIMIZI VE BU HİZMETLERİN ÖNÜNDE ENGEL TEŞKİLETMEK İSTEMEYECEĞİMİZİ BELİRTMEKİSTERİZ.BU VE BUNUN GİBİ BİRSÜRÜ OLUMSUZLUKLARI GÖZARDI ETMEMEK BU SÖYLEMLERİ ÇIKARTAN KİŞİLERE FIRSAT VERMEMEK ADINA KÖYÜMÜZE YAPILACAK HİZMETLERİN ÖNÜ BİZLERDEN DOLAYI KAPALI İSE BU KAPANAN YOLUN AÇILMASI ADINA KÖYÜMÜZÜN BİRLİĞİNİN BERABERLİĞİNİN BOZULMAMASI ADINA 28 MAYIS 2017 PAZARGÜNÜ (YARIN )SAAT 11.00 - 13.00 ARASI ÜSKÜDAR GÜZELTEPE M. AKİF MAH . DERNEK MERKEZİNDE YAPILACAK OLAN DERNEĞİN ŞEÇİMLİ OLAĞAN KONGRESİNDE TÜZÜĞÜMÜZ GEREĞİ İKİ YIL DAHA SEÇİME KATILMA HAKKIMIZ OLMASINA RAĞMEN BU KATILMA HAKKIMIZDAN FERAGAT ETTİĞİMİZİ , BUNUN BİR KAÇIŞ DEĞİL FEDAKARLIK OLDUĞUNUN BİLİNMESİ GEREKMEKTEDİR. AYRICA  SEÇİLECEK ARKADAŞLARIMIZA HER ZAMAN DESTEKOLACAĞIMIZI, GEÇMİŞTE OLDUĞUMUZ GİBİ GELECEKTEDE DERNEĞİMİMİZİN YANINDA OLACAĞIMIZI BELİRTMEKİSTER , YARINKİ KONGREMİZİN SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN KÖYLÜLERİMİZİN VE HEMŞEHRİLERİMİZİN KATILIMIYLA ŞÖLEN HAVASINDA GEÇMESİNİ ARZUEDER SİZLERİ ŞAHSIM VE YÖNETİM KURULU ARKADAŞLARIM ADINA SAYGIYLA SELAMLIYORUM. AKKÖY DERNEK YÖN. KURULU ADINA BAŞKAN HARUN ŞAHİN.

 
 
Adınız Soyadınız
E-posta
Yorum
Güvenlik Kodu
 
ZAP 22 Mart 2018 13:17:21

     
   
Akköy Köyü Haberlerı